Konferencija

2021 m. gruodžio 11 d. 10 val., Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks Lietuvos globėjų ir įtėvių asociacijos organizuojama konferencija skirta šeimoms, kurios globoja ar yra įsivaikinusios vaikus, taip pat toms šeimoms, kurios dalyvauja globos ar įvaikinimo procese – mokosi, laukia mokymų, vertinimo ar pasiūlymo, galiausiai – tiems, kurie apie globos ir įvaikinimo idėją dar tik nedrąsiai svarsto. 

Konferencijos metu pranešimus skaitys:
• IEVA ŠUIPĖ – vaikų ir paauglių psichologė, „Savanoriai vaikams” vadovė, „Vaikų pyktis ir ašaros. Kaip tėvams išbūti su vaiko jausmais?”• MONIKA MISEVIČĖ – vaikų ir paauglių psichiatrė, TBRI® praktikė, „TBRI – pasitikėjimu grįstų santykių intervencija“.• VAIDAS ARVASEVIČIUS – šeimos santykių lektorius, „Berniukų emocijos“.• DOC. DR ASTA ADLER – VU Psichologijos Instituto Raidos psichopatologijos centro docentė, „Tavo žvilgsnyje randu save”: vaiko savivertė ir tarpasmeniniai santykiai“.

Konferencijos programa:

 9:30 – 10:00 Registracija

10:00 – 11:00 IEVA ŠUIPĖ „Vaikų pyktis ir ašaros. Kaip tėvams išbūti su vaiko jausmais?“ 

11:00 – 12:00 MONIKA MISEVIČĖTBRI – pasitikėjimu grįstų santykių intervencija“.

12:00 – 13:00 Pietų pertrauka

13:00 – 14:00 VAIDAS ARVASEVIČIUS „Berniukų emocijos“.

14:00 – 15:30 DOC. DR. ASTA ADLER „Tavo žvilgsnyje randu save”: vaiko savivertė ir tarpasmeniniai santykiai“.

Konferencija tikimasi ugdyti globėjų, įtėvių ir jais ketinančių tapti asmenų šeimas, kad jos būtų savarankiškos ir konstruktyvios, gebančios efektyviai spręsti kylančius globos ir įvaikinimo iššūkius, išlaikyti ir stiprinti šeimoje savitarpio supratimą, pagarbą ir atsakomybę.

Vietų skaičius konferencijoje ribotas, todėl prašome užsiregistruoti: www.lgia.lt/registracija

Similar Posts