Konferencija

Šiemet, spalio 10 d., organizuojame, jau tradicija tampančia konferenciją skirtą šeimoms, kurios globoja ar yra įsivaikinusios vaikus, taip pat toms šeimoms, kurios dalyvauja globos ar įvaikinimo procese – mokosi, laukia mokymų, vertinimo ar pasiūlymo, galiausiai – tiems, kurie apie globos ir įvaikinimo idėją dar tik nedrąsiai svarsto.

Konferencijos metu pranešimus skaitys:

  • Paramos vaikams centro įkūrėja ir vadovė, psichologė, vaikų ir paauglių psichoanalitinė psichoterapeutė Aušra Kurienė „Kaip suprasti vaikų elgesį – KODĖL IR KAM“.
  • VU asocijuota mokslininkė, Doc. dr Irena Eglė Laumenskaitė „Tėvystė ir motinystė globoje ir įvaikinime“.
  • Psichologas, lektorius Edvardas Šidlauskas „Kaip atrasti ryšį? Paauglio užkalbėjimas“.
  • Vaikų psichologijos centro steigėja, psichologė, socialinių mokslų daktarė  Dr. Monika Skerytė Kazlauskienė „Kas geriau braižo ribas – tėvai ar pasaulis?“.
  • Psichologinės paramos ir konsultavimo centro vadovė, psichologė, psichoterapeutė Dr. Ieva Šidlauskaitė – Stripeikienė „Šeimos tarpusavio santykiai gali ir gydyti“.

Konferenciją vainikuos pranešimų apibendrinimas ir diskusija, kurios metu pranešėjams savo klausimus galės užduoti ir klausytojai.

Konferencija tikimasi ugdyti globėjų, įtėvių ir jais ketinančių tapti asmenų šeimas, kad jos būtų savarankiškos ir konstruktyvios, gebančios efektyviai spręsti kylančius globos ir įvaikinimo iššūkius, išlaikyti ir stiprinti šeimoje savitarpio supratimą, pagarbą ir atsakomybę.

Vietų skaičius konferencijoje ribotas, todėl prašome užsiregistruoti: www.lgia.lt/registracija.

Similar Posts